У Македонії албанські партії вимагають офіційного статусу для своєї мови

Провідні етнічні албанські політичні партії Македонії вимагають більшої участі в політичних справах країни, зокрема, включення до конституції офіційного статусу для албанської мови

Три партії, які представляють албанську меншину, оголосили про свої вимоги під час переговорів щодо формування нового коаліційного уряду після грудневих парламентських виборів.

Владна консервативна партія ВМРО-DPMNE здобула 51 місце в парламенті, який складається зі 120 депутатів, цього не досить для самостійного формування уряду. Опозиційні соціал-демократи мають 49 місць.

Албанські партії кажуть, що розглядатимуть питання про приєднання до коаліційного уряду лише тоді, коли їхня мова матиме рівний захист із державною македонською.

Етнічні албанці складають близько чверті населення Македонії.

дата публікації: 07-01-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Головне

“Укроборонпром” буде виробляти американську автоматичну гвинтівку М-16
post: Важливі новини, Війна, Усі новини

“Укроборонпром” буде виробляти американську автоматичну гвинтівку М-16. Про це сьогодні на брифінгу повідомив заступник генерального директора по авіабудуванню і виробництва …

Read more

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: