Серена Вільямс виграла Australian Open

Американська тенісистка Серена Вільямс переграла свою старшу сестру Вінус у фіналі відкритого чемпіонату Австралії. Матч тривав два сети, які закінчилися з однаковим рахунком 6:4.

Перемога у Мельбурні стала 23-м тріумфом Серени Вільямс на турнірах серії Grand Slam, американка стала найтитулованішою тенісисткою за часів так званої Відкритої ери (від 1967 року Міжнародна федерація тенісу дозволила змагатися аматорам і професіоналам разом).

35-річна Вільямс тепер випередила за кількістю титулів німкеню Штеффі Ґраф і на один титул відстає від Марґарет Корт, яка виграла 13 із них до початку Відкритої ери 1967 року.

Серена Вільямс здобула свою сьому перемогу на відкритому чемпіонаті Австралії, також у її активі сім титулів на Вімблдоні, шість – на відкритому чемпіонаті США і три – на відкритому чемпіонаті Франції.

Раніше 28 січня українська тенісистка Марта Костюк стала переможницею юніорського турніру відкритого чемпіонату Австралії.

дата публікації: 28-01-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: