Сепаратисти заявляють про завершення евакуації на шахті імені Засядька

Біля контрольованого бойовиками Донецька на шахті імені Засядька, де під землею опинилися заблокованими близько 200 гірників, завершилася евакуація, повідомляють сепаратистські сайти.

Підтримувані Росією бойовики раніше заявили, що шахта імені Засядька в Київському районі Донецька була знеструмлена сьогодні вранці в результаті артилерійського обстрілу з боку українських військових. 

Цих заяв сепаратистів українська сторона не коментувала. 

Вранці 29 січня розпочали запеклі бої неподалік Авдіївки. Сторони конфлікту звинуватили одна одну у спричиненні цих боїв.Українська сторона заявила, що бойовики розпочали обстрілювати і саме місто. Унаслідок обстрілів Авдіївки від неділі, за останніми даними української сторони, загинули 6 військових, десятки поранені, також поранені 5 мирних жителів. 

Натомість бойовикизвинувачують українських військових в обстрілах низки населених пунктів, зокрема, за словами сепаратистів, внаслідок обстрілу Київського району Донецька з боку ЗСУ сьогодні загинула мирна жителька. Напередодні ввечері бойовики повідомляли, що поранення отримали троє мирних жителя, які проживають на окупованих територіях Донеччини.

 

дата публікації: 31-01-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: