США запроваджують санкції через ймовірну хімічну атаку у Сирії

Влада США 24 квітня анонсувала запровадження «широких санкцій» проти сирійського режиму у відповідь, як кажуть у Вашингтоні, на застосування зарину проти цивільних на початку квітня.

У Міністерстві фінансів США повідомили про розпорядження заморозити усі активи 271 співробітника Сирійського центру наукових досліджень.

Санкції також забороняють громадянам США чи компаніям співпрацювати з цими співробітниками.

За інформацією американського Мінфіну, Сирійський центр наукових досліджень відповідальний за виробництво хімічної зброї, яку, вважають у Вашингтоні, використали під час атаки 4 квітня.

«Широкі санкції спрямовані проти центру, що надавав наукову підтримку для жахливої хімічної атаки сирійського диктатора Башара аль-Асада проти невинних цивільних – чоловіків, жінок і дітей», – зазначив міністр фінансів США Стівен Мнучин.

За його словами, санкції є чітким сигналом, що Вашингтон домагатиметься притягнення до відповідальності усіх винних.

Під час ймовірної хімічної атаки у сирійській провінції Ідліб загинули 87 людей. У відповідь 7 квітня США випустили 59 крилатих ракет по сирійській військовій базі. 

дата публікації: 24-04-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: