Ле Пен братиме участь у парламентських виборах у Франції

У Франції лідер праворадикальної партії «Національний фронт» Марін Ле Пен заявила, що братиме участь в парламентських виборах, які пройдуть у Франції в червні.

18 травня в ефірі французькому телеканалу TF1 Ле Пен заявила, що має намір балотуватися в Національні збори від міста Енен-Бомон, на північному заході Франції, де у другому турі президентських виборів вона отримала 60 відсотків голосів виборців.

За опитуваннями, партія Макрона La République En Marche ! («Республіко, вперед!») має високі шанси перемогти на призначених на 11 та 18 червня двох турах виборів до парламенту Франції. Пропрезидентська сила дещо випереджає партію «Республіканці» та ультраправий «Національний фронт», лідера якого Марін Ле Пен переміг Емманюель Макрон у другому турі президентських виборів. Але для здійснення обіцяних реформ Макронові має знадобитися в парламенті підтримка правоцентристів.

7 травня Ле Пен програла у другому турі президентських виборів представникові партії La République En Marche ! («Республіко, вперед!») Емманюелю Макрону. 

дата публікації: 19-05-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: