В «Укрзалізниці» називають дві можливі причини зіткнення поїздів на Хмельниччині

В «Укрзалізниці» розглядають дві можливі причини, внаслідок чого трапилось зіткнення поїздів на Хмельниччині. 

«Наразі розглядаються дві версії. Перша – грубе порушення машиністом вантажного поїзда правил здійснення маневрових робіт, а саме, проїзд на заборонений сигнал. Друга – хибні дії чергового по станції, яка надала невірні інструкції машиністу локомотива», – сказав голова наглядової ради «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

За словами Кравцова, усі пасажири були застраховані та отримають відповідні компенсації, а «Укрзалізниця» візьме на себе витрати на лікування постраждалих.

У Хмельницькій області, на залізничній станції Нігин Кам’янець-Подільського району, пасажирський потяг №139 «Київ — Кам’янець-Подільський» зіткнувся з поїздом, навантаженим щебнем, який стояв на станції. Аварія сталась о 6:40 ранку. У результаті аварії стався схід одного пасажирського вагона та локомотива. Легкі травми отримали 6 пасажирів, 4 з них діти.

дата публікації: 27-05-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: