Австралія заявила про намір збільшити контингент у Афганістані

Влада Австралії заявила, що збільшить на 30 кількість своїх військ, щоб допомогти у навчанні афганських солдатів у їхній боротьбі з талібами та іншими збройними угрупованнями.

Міністр оборони Маріс Пейн 29 травня в комітеті Сенату заявила, що НАТО за підтримки Сполучених Штатів просить про збільшення кількості військових радників у Афганістані.

«З огляду на центральну роль Афганістану в глобальній боротьбі з тероризмом, посилений внесок Австралії в рішучу місію підтримки є своєчасним і доцільним», – сказала Пейн.

З долученням нових сил контингент Австралії, що перебуває в Афганістані з 2001 року, зросте до 300 військовослужбовців.

Коаліція під проводом НАТО в Афганістані складається з 39 країн і приблизно 13, 5 тисяч військовослужбовців, головними завданнями для яких є навчання, консультування та надання допомоги афганським збройним силам.

Американські військові теж розглядають питання про збільшення своїх військ в Афганістані, кількість яких нині складає 8400 осіб.

дата публікації: 29-05-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: