У США відзначають 100 років від дня народження Джона Кеннеді

Сторіччя від дня народження 35-го президента США Джона Фітцджеральда Кеннеді відзначають 29 травня у США. У Хаянісі, штат Массачусетс, відбудеться кілька заходів до ювілею Кеннеді, який був убитий 1963 року.

У понеділок в церкві Святого Франциска Ксавьє запланована літургія. Поминальна служба пройде і на території меморіалу Кеннеді на Арлінгтонському кладовищі. У музеї Джона Кеннеді в Хаянісі буде представлена тематична виставка.

Джон Кеннеді був обраний до Палати представників США від штату Массачусетс після Другої світової війни, потім потрапив у Сенат. Президентом він став у віці 43 років 1960-го.

22 листопада 1963 року снайпер застрелив Кеннеді, коли той приїхав в техаський штат Даллас. Слідство звинуватило у вбивстві президента колишнього військовослужбовця Лі Освальда. Його застрелили через два дні після Кеннеді.

дата публікації: 29-05-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: