США запровадили санкції проти російських компаній за зв’язки з КНДР

США запровадили санкції проти трьох російських компаній і одного громадянина Росії за порушення ними резолюції Ради безпеки ООН щодо Північної Кореї.

Управління міністерства фінансів США щодо закордонних активів 1 червня ввело обмежувальні заходи проти трьох російських компаній – Незалежної нафтогазової компанії, її дочірньої фірми «ННК-Приморськнафтопродукт» і зареєстрованої в Москві Ardis-Bearings. Санкції запровадили і проти громадянина Росії Ігоря Мічуріна який, за даними Міністерства фінансів США, пов’язаний з північнокорейської компанією Tangun.

«Міністерство фінансів працює разом із нашими союзниками, щоб протидіяти мережами, що уможливлюють дестабілізуючі дії Північної Кореї», – заявив директор управління Мінфіну США щодо закордонних активів Джон Сміт. Він закликав союзників і партнерів зробити паралельні кроки для перешкоджання фінансування кампаній та осіб, щодо яких застосовані санкції США.

Міністерство закордонних справ Росії висловило подив і занепокоєння у зв’язку з рішенням США.

Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив, що російська сторона готує заходи у відповідь.

Організація Об’єднаних Націй заборонила ядерну програму і ракетні випробування, однак Пхеньян заявив, що вони необхідні для протидії агресії США.

дата публікації: 02-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: