На похороні жертв сутичок у Кабулі стався вибух, повідомляють про «багато жертв»

В Афганістані 3 червня на похороні жертв сутичок між поліцією і протестувальниками в Кабулі пролунав вибух. Очевидці заявляють про «багатьох загиблих».

При цьому Міністерство охорони здоров’я Афганістану повідомило, що внаслідок вибуху загинули щонайменше чотири людини. ЗМІ з посиланням на силовиків заявляють, що загинули від 12 до 18 людей.

За повідомленнями, вибух стався на похороні Салема Езадьяра, сина відомого афганського політика. Він був одним із п’яти загиблих 2 червня, коли антиурядова акція переросла в сутичку з поліцією.

Люди вийшли на акцію протесту з вимогою відставки президента Ашрафа Гані після того, як внаслідок потужного вибуху в Кабулі 31 травня загинули щонайменше 90 людей, 460 – були поранені. Протестувальники намагалися пройти до президентського палацу, дехто кидав у поліцію каміння. Поліцейські у відповідь застосували водомети і сльозогінний газ, а також вогнепальну зброю. У поліції заявили, що дехто з демонстрантів також мав зброю.

Влада Афганістану пообіцяла розслідувати сутички.

дата публікації: 03-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: