Співачка Аріана Гранде відвідала в лікарні постраждалих на її концерті в Манчестері

Американська поп-співачка Аріана Гранде відвідала своїх фанів, які постраждали через вибух на концерті в британському Манчестері минулого місяця.

Гранде повернулася до Великої Британії 2 червня, щоб взяти участь у благодійному концерті у пам’ять про жертв нападу, що відбудеться 4 червня.

Відразу після приїзду вона поїхала до лікарні.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, співачка привезла з собою подарунки і порозмовляла з молодими фанами, зокрема з 10-річною Джеден Фаррелл-Менн, в якої переломи обох ніг і осколкові поранення.

У концерті One Love також візьмуть участь Coldplay, Джастін Бібер, Майлі Сайрус, Кеті Перрі, Фарелл Вільямс, Take That і The Black Eyed Peas.

Виручені з продажу квитків кошти планують віддати у фонд We Love Manchester, створений для надання допомоги родинам загиблих і постраждалих від нападу.

Вибух після концерту в Манчестері пролунав 22 травня, загинули 22 людини, зокрема діти, 116 – поранені. За даними поліції, вибух скоїв смертники Салман Абеді. Згодом поліція затримала 14 людей у рамках розслідування вибуху.

 

дата публікації: 03-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: