У Києві мітингували на підтримку російської опозиції

У Києві низка представників добровольчих батальйонів – ветеранів АТО, а також громадські активісти провели мітинг на підтримку акцій російської опозиції.

Як повідомив Радіо Свобода координатор київського мітингу, голова громадської організації «Націонал-патріотичний рух України» Михайло Ковальчук, ветерани та учасники бойових дій на Сході вирішили підтримати антикорупційні акції російської опозиції, про які дізнались напередодні з соціальних мереж.

«Сьогодні ми зібралися з побратимами і вирішили підтримати росіян, які хочуть бути вільними, які борються за правду та які поважають себе й інші нації. Серед нас – ветерани АТО, активісти, прийшли небайдужі люди», – повідомив Ковальчук.

В акції, що тривала у парку Слави, взяли участь близько п’ятдесяти осіб.

У Росії у понеділок відбуваються мітинги опозиції проти корупції. За деякими даними, поліція у Москві затримала опозиціонера Олексія Навального.

дата публікації: 12-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: