У Росії суд оштрафував активіста Дадіна через читання конституції на Красній площі

Тверський суд Москви оштрафував на 20 тисяч рублів (це трохи більше 9 тисяч гривень) громадянського активіста Ільдара Дадіна за проведення несанкціонованої акції на Красній площі. Про це повідомила речниця суду Анастасія Дзюрко.

12 травня Дадін був затриманий поліцією, коли він разом з іншими активістами читав конституцію Росії. Суд визнав його винним за статтею про порушення встановленого порядку проведення пікету.

Це вже третє затримання Дадіна після звільнення з колонії. Перший раз активіста відпустили з поліції без порушення адміністративної справи, вдруге він отримав штраф у сумі 15 тисяч рублів.

Ільдар Дадін став першим у Росії засудженим за неодноразову участь у неузгоджених акціях. У грудні 2015 року суд засудив його до трьох років колонії загального режиму. У лютому 2017 року Верховний суд Росії виправдав активіста, після чого він вийшов на свободу. Дадін – лауреат премії Фонду Бориса Нємцова за 2017 рік. Він був нагороджений за сміливість у захисті демократичних цінностей.

дата публікації: 15-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: