Віце-президент США найняв адвоката для допомоги у розслідуванні щодо Росії

Віце-президент США Майк Пенс найняв приватного адвоката для юридичної допомоги в рамках розслідування про можливе втручання Росії у президентські вибори в США та контактів з Москвою команди Дональда Трампа.

Як повідомила 15 червня канцелярія віце-президента, представляти його інтереси буде Річард Каллен, голова юридичної фірми McGuireWoods LLP. Раніше від відзначився розслідуванням справ по Уотергейту та Іран-Контрас.

Повідомлення щодо Каллена з’явилося після інформації про те, що спеціальний юридичний радник для спостереження за розслідуванням втручання Росії у вибори в США Роберт Мюллер вивчає, чи намагався президент Дональд Трамп перешкодити правосуддю через скасування частини розслідування ФБР щодо втручання Росії у президентські вибори 2016 року, а потім звільнив директора ФБР.

Президент США Дональд Трамп пізніше висловив обурення розслідуванням законності його дій під час звільнення директора ФБР Джеймса Комі.

дата публікації: 16-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: