Президент Росії Путін вважає, що Сталіна «надміру демонізують»

Президент Росії Володимир Путін вважає «надмірну демонізацію» радянського лідера Йосипа Сталіна одним зі способів «атаки на Радянський Союз і Росію».

Про це він сказав у документальному міні-серіалі «Інтерв’ю з Путіним», знятим американським режисером Олівером Стоуном. У п’ятницю на американському телебаченні вийшла остання серія циклу.

«Намагаються показати, що сьогоднішня Росія має на собі якісь родимі плями сталінізму. Ми всі маємо якісь родимі плями. І що?» – сказав Путін.

Президент Росії додав, що, на його думку, у світовій історії багато постатей на кшталт Сталіна, щодо яких ставлення є неоднозначним. Він, зокрема, провів паралелі з Олівером Кромвелем в Англії і Наполеоном у Франції.

У лютому, за даними російського соціологічного «Левада-центру» схвалення росіянами постаті Йосипа Сталіна сягнула історичного максимуму: про симпатію до нього заявили 46% респондентів.

дата публікації: 16-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: