МЗС Пакистану заявило про зникнення співробітників генконсульства в Афганістані

Двоє співробітників консульства Пакистану в східному Афганістані зникли безвісти, повідомило МЗС Пакистану в заяві 18 червня.

«Двоє співробітників нашого генерального консульства в Джалалабаді зникли безвісти з 16 червня по дорозі, коли вирушили в Пакистан», – йдеться у заяві.

Повідомляється, що про це повідомили афганську сторону, яка пообіцяла докласти «всіх зусиль для розслідування інциденту».

В МЗС Пакистану повідомили, що Ісламабад «контактує з Кабулом», щоб знайти зниклих чиновників.

Імен зниклих співробітників консульства, як і інших подробиць події, наразі немає.

У провінції Нангархар місцеві органи влади почали «пошукову операцію» в районах уздовж дороги Джалалабад-Торкхем, щоб знайти зниклих чиновників. У цьому районі діють бойовики угруповань «Ісламська держава» і «Талібан».

Чи були співробітники пакистанського консульства викрадені наразі незрозуміло.

Відносини між сусідами – Пакистаном і Афганістаном – загострилися після заяв Кабула про те, що Пакистан таємно підтримує повстанців, які намагаються повалити афганський уряд. Ісламабад це заперечує.

дата публікації: 18-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: