Кількість переміщених осіб у світі минулоріч перевищила 65 мільйонів – ООН

Торік кількість людей, вимушено переміщених по всьому світу, сягнула 65,6 мільйона людей. Як повідомили 19 червня в агенстві ООН у справах біженців, зростання цього числа спричинене, зокрема, ескалацією конфлікту в Південному Судані.

Так, загальна кількість переміщених осіб у всьому світі, включаючи біженців, шукачів притулку та осіб, що покинули свої країни, з кінця 2015-го до кінця 2016 року перевищила 300 тисяч осіб.

Відповідно до щорічної доповіді агенства, близько 10,3 мільйона людей були знову переміщені в 2016 році, причому дві третини переміщених – в середині своїх країн.

Найбільше переміщених через війну у Сирії – 12 мільйонів, що складає близько двох третин населення. Далі у списку – близько 7,7 мільйона колумбійців, 4,7 мільйона афганців, 4,2 мільйона іракців і 3,3 мільйона південних суданців.

Сирія – єдина країна, в якій більшість населення переміщене примусово. За даними агентства, далі за цією статистикою йде Південний Судан.

На початку року в ООН повідомили, що в Україні є від 800 тисяч до мільйона внутрішньо переміщених осіб через конфлікт на сході України.

дата публікації: 19-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: