У Брюсселі заплановані переговори Лондона і лідерів ЄС щодо Brexit

19 червня в Брюсселі мають розпочатися переговори між офіційним Лондоном та посадовцями ЄС щодо умов виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу. Переговори вестиме британський міністр з питань Brexit Девід Дейвіс.

Очікується, що Дейвіс зустрінеться зі спеціальним представником ЄС, французом Мішелем Барньє, якому раніше ЄС делегував повноваження на початок переговорів щодо виходу Великої Британії з Євросоюзу. Зустріч має проходити у штаб-квартирі Європейської комісії о 11 годині (полудень за Києвом – ред.). Переговори, як припускають, триватимуть приблизно 7 годин, після чого запланована прес-конференція.

Напередодні переговорів Девід Дейвіс заявив, що «починається важка робота», і що ці переговори будуть складними, втім «конструктивними» з боку Британії.

Після офіційного повідомлення про початок процесу виходу у Великої Британії та ЄС буде два роки на узгодження умов виходу.

На референдумі у Великій Британії в червні минулого року за вихід з Євросоюзу проголосували на два відсотки більше виборців, ніж проти.

Наприкінці травня 27 міністрів ЄС ухвалили рішення про початок переговорів за статтею 50 про вихід Британії з Євросоюзу.

дата публікації: 19-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: