В окупованому Криму розпочалося засідання суду у «справі Умерова»

У підконтрольному Росії Сімферопольському районному суді розпочалося чергове засідання у кримінальній справі щодо одного з керівників кримськотатарського руху Ільмі Умерова, повідомляє сайт «Крим.Реалії».

На засідання для допиту з’явилася експерт Іванова, яка зробила висновок фахівця та лінгвістичну експертизу в рамках слідчих дій.

7 червня Сімферопольський районний суд розпочав розгляд справи Ільмі Умерова.

У 2016 році слідчі ФСБ порушили проти Ільмі Умерова кримінальну справу за статтею про екстремізм. Затримання, обшук та порушення кримінальної справи, тримання Умерова в психіатричній лікарні для проведення примусової судово-психіатричної експертизи викликало громадський та міжнародний резонанс.

Сам Умеров вважає суд у його справі замовним, а його підсумок – визначеним наперед. Він стверджує, що слідство здійснило підміну понять, надавши лінгвістичну експертизу, зроблену з дослівного перекладу його слів та названу стенограмою.

дата публікації: 21-06-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: