ЗМІ: у кількох містах Росії затримані прихильники Навального

У кількох містах Росії затримані прихильники опозиціонера Олексія Навального.

Як повідомляє правозахисний портал «ОВД-Інфо»,у Тулі координатора передвиборного штабу опозиціонера Дмитра Ніколаєва разом з одним волонтером зупинили, коли вони їхали на машині на узгоджений пікет, в області також затримали активіста Микиту Реутського.

У Хабаровському краї в поліцію доставили прихильника Навального Михайла Потапенка. Він розповів, що роздавав листівки в Амурську, коли до нього підійшов невідомий чоловік і запитав, чи не агітуєволонтер «за держдеп». Коли активіст викликав поліцейських, вони відвезли його до відділку під приводом перевірки на зв’язку із забороненим в Росії угрупуванням «Ісламська держава».

Співробітники правоохоронних органів за останні тижні обшукали кілька штабів Навального і затримали понад сотню волонтерів, які беруть участь у всеросійському «Агітаційному суботнику» – акції, присвяченій передвиборної кампанії опозиційного політика.

Олексій Навальний має намір брати участь у виборах президента Росії в 2018 році. 

дата публікації: 15-07-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: