Суд у Москві арештував майно екс-депутата Держдуми Вороненкова – адвокат

Басманний суд Москви 1 серпня арештовував майно загиблого у Києві колишнього депутата Державної думи Росії Дениса Вороненкова.

Адвокат Андрій Гривцов повідомив російській агенції ТАСС, що йдеться про гаражні бокси, місце для машини й дорогоцінні прикраси, вилучені з сейфу дружини Вороненкова Марії Максакової. За словами Гривцова, він оскаржуватиме рішення суду, оскільки як захисник не був присутнім на засіданні.

У Росії щодо Дениса Вороненкова порушили кримінальну справу. За версією слідства, екс-депутат брала участь в афері з рейдерським захопленням будівлі на вулиці Міжнародної у Москві.

Колишній депутат Держдуми від КПРФ Вороненков наприкінці минулого року переїхав з Москви до Києва разом з дружиною, отримав українське громадянство і дав свідчення у справі про державну зраду екс-президента України Віктора Януковича. Вороненкова застрелили у центрі Києва 23 березня. Президент України Петро Порошенко назвав убивство «актом державного тероризму з боку Росії». Москва заявила про «провокації» українських спецслужб.

дата публікації: 01-08-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: