ГПУ розслідує ймовірне ухилення від сплати податків Хомутинніком

Генеральна прокуратура України розслідує ймовірне ухилення від сплати податків головою депутатської групи «Відродження» Віталієм Хомутинніком. Про це йдеться у рішеннях Печерського районного суду Києва. 

Згідно з рішенням, депутат подав до Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну електронну декларацію за 2015 рік, у якій у пункті 12 задекларував, зокрема, готівкові кошти у сумі 32,7 мільйона гривень, 570 тисяч доларів США, 850 тисяч євро, а також 88 об’єктів цінного рухомого майна, ці дані свідчать, що мова йде про Хомутинніка.

Печерський райсуд задовольнив клопотання прокурора і дозволив вилучити у Національного агентства з питань запобігання корупції всі декларації Хомутинніка за 2015-2016 року, пояснення з уточненням в деклараціях, а також унікальний реєстраційний номер сертифіката ключа.

Крім цього, суд дозволив призначити позапланову документальну податкову перевірку Хомутинніка, перевірятимуть документи з 1998 по 2016 рік.

Водночас Хомутиннік заперечує несплату податків і заявляє, що протягом 20 років декларував доходи і платив податки. 

дата публікації: 17-08-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: