Росія: у Большому театрі і кількох місцях у Москві провели евакуацію через сигнали про замінування

Кілька тисяч людей евакуювали в суботу з Большого театру та кількох будівель в російської столиці після повідомлень про замінування.

Російська державна інформагенція «ТАСС» повідомила, що понад 5 тисяч людей вивели з Большого театру у Москві. Також евакуацію провели у готелі «Метрополь» і універмазі ГУМ на Красній площі.

Російські ЗМІ пишуть ще про кілька повідомлень про замінування, через які виводять людей з громадських місць у столиці Росії.

Десятки тисяч людей були евакуйовані зі шкіл, торгових центрів, театрів, університетів, готелів і урядових будівель в містах по всій країні на тлі поширення анонімних повідомлень про замінування, що почалися в Росії 10 вересня. Вибухівки не виявили в жодному з випадків. Директор ФСБ Олександр Бортников заявляв, що були виявлені четверо громадян Росії, підозрюваних в організації анонімних погроз про вибухівки. Ще четверо підозрюваних, за його словами, живуть за кордоном і мають спільників у Росії.

дата публікації: 05-11-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: