У Дніпропетровській області перевищений епідемічний рівень грипу і ГРВІ

У Дніпропетровській області перевищено епідемічний рівень захворюваності на грип та ГРВІ. Про це в середу повідомили в Центрі з контролю та моніторингу захворювань.

За даними центру, цього тижня в Дніпропетровській області зареєстровано перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ на 1,4%. Найчастіше хворіли діти віком до 4 років.

Як зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації, за тиждень на застуду та грип захворіли майже 17 тисяч жителів області. Це на 1,5 тисячі більше, ніж у попередні 7 днів.

Лідери з захворюваності – Павлоград та Вільногірськ, найменші ж показники – у Петриківському районі. Понад дві третини пацієнтів складають діти.

Минулого року в грудні на Дніпропетровщині через ГРВІ померла учениця 2-го класу. Рік тому, станом на 14 грудня 2016 року, на вимушених канікулах через грип та ГРВІ в області перебували близько 50 тисяч школярів, це приблизно шоста частина учнів. Навчання у школах чотирьох міст та двох районів Дніпропетровщини було повністю призупинене.

дата публікації: 13-12-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: