Кремль: Путін подякував Трампу за допомогу ЦРУ в зриві теракту в Петербурзі

Президент Росії Володимир Путін подякував президенту США Дональду Трампові за інформацію американського Центрального розвідувального управління, яка допомогла знайти і затримати підозрюваних у підготовці терактів у Санкт-Петербурзі та інших містах Росії.

Путін під час телефонної розмови, що відбулася 17 грудня, також попросив Трампа передати слова подяки особисто директору ЦРУ. Про це повідомила прес-служба Кремля.

Про затримання сімох підозрюваних у підготовці теракту в Казанському соборі в Петербурзі російські спецслужби повідомили 14 грудня. Серед затриманих – жителі російських регіонів, Дагестану та Інгушетії, а також представники Таджикистану. Деякі затримані відкидають звинувачення і стверджують, що зброю їм підкинули російські спецслужби.

Це вже друга впродовж одного тижня телефонна розмова Путіна і Трампа. Після першої з них, яка відбулася 14 грудня, частина американського істеблішменту критикувала Трампа за діалог, який відбувся з його ініціативи. Зокрема, колишній посол США в Росії Майкл Макфол заявив, що телефонний дзвінок Трампа до Путіна не відповідає американським національним інтересам. Крім іншого, Макфол засуджує Трампа за те, що президент США подякував Путіну за його позитивні оцінки темпів зростання американської економіки.

дата публікації: 17-12-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Головне

У 2016 році активну роботу розпочали відразу кілька нових антикорупційних органів
post: Важливі новини, Корупція, Усі новини

2016 року активну роботу почали відразу кілька нових антикорупційних органів: Національне антикорупційне бюро України (НАБУ), Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і …

Read more

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: