Порошенко закликає Раду пришвидшити обрання суддів КСУ за квотою парламенту – Луценко

Президент України Петро Порошенко закликає Верховну Раду пришвидшити процес обрання суддів Конституційного суду за квотою парламенту. Про це на засіданні погоджувальної ради повідомила представник президента в Раді Ірина Луценко. 

«Президент України закликає парламент, зокрема профільний комітет (з питань правової політики й правосуддя), що буде розглядати ще дві кандидатури, пришвидшити розгляд цього питання і якнайшвидше завершити процес набору суддів Конституційного Суду», – сказала вона.

Луценко нагадала, що сьогодні проведе засідання конкурсна комісія при президенті, яка запропонує Порошенку кандидатури для призначення двох суддів КС.

За її словами, наразі у Конституційному суді вакантні посади 4 суддів.

Відповідно до чинного законодавства, до складу Конституційного суду входять 18 суддів – президент України, Верховна Рада України та з’їзд суддів України призначають по шість суддів Конституційного Суду.

дата публікації: 18-12-2017

автор:


коментарі

@Правда України

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: