Олланд високо оцінив зусилля французьких військових в Іраці

Президент Франції Франсуа Олланд, який прибув до Іраку, високо оцінив зусилля французьких військових у цій країні.

«Заходи, вжиті проти тероризму тут в Іраці, також відвертають акти тероризму на нашій землі», – сказав Олланд на військовій базі, де французькі військові навчають елітних іракських спецпризначенців.

Франсуа Олланд у перебігу візиту також зустрівся у столиці Багдаді з президентом Іраку Фуадом Масумом і прем’єр-міністром Хайдаром аль-Абаді, а потім прибув до Іракського Курдистану на півночі країни, де мав зустрічі з французькими військовими і місцевими посадовцями курдської автономії.

Франція має на півночі Іраку близько 500 своїх військових, що є радниками і інструкторами для іракських сил, які нині намагаються визволити місто Мосул від бойовиків екстремістського угруповання «Ісламська держава», визнаного багатьма країнами і міжнародними організаціями як терористичне.

Крім того, 14 бойових літаків Франції нині базуються в Йорданії і Об’єднаних Арабських Еміратах у рамках дій міжнародної коаліції під проводом США проти «Ісламської держави» в Іраці й Сирії і здійснили вже близько тисячі повітряних ударів по цілях ісламістів.

дата публікації: 02-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Зе+Ко+Я+Бо
Андрій Богдан вважає незаконною люстрацію кривавого януковича і його команди
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Призначення Андрія Богдана головою Адміністрації президента України порушує два положення закону України «Про очищення влади». Винесення Указу всупереч Закону означає, що Зеленський нехтує Законами України і демонструє на весь світ нехлюйське ставлення до Верховенства права і українців

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: