Олланд високо оцінив зусилля французьких військових в Іраці

Президент Франції Франсуа Олланд, який прибув до Іраку, високо оцінив зусилля французьких військових у цій країні.

«Заходи, вжиті проти тероризму тут в Іраці, також відвертають акти тероризму на нашій землі», – сказав Олланд на військовій базі, де французькі військові навчають елітних іракських спецпризначенців.

Франсуа Олланд у перебігу візиту також зустрівся у столиці Багдаді з президентом Іраку Фуадом Масумом і прем’єр-міністром Хайдаром аль-Абаді, а потім прибув до Іракського Курдистану на півночі країни, де мав зустрічі з французькими військовими і місцевими посадовцями курдської автономії.

Франція має на півночі Іраку близько 500 своїх військових, що є радниками і інструкторами для іракських сил, які нині намагаються визволити місто Мосул від бойовиків екстремістського угруповання «Ісламська держава», визнаного багатьма країнами і міжнародними організаціями як терористичне.

Крім того, 14 бойових літаків Франції нині базуються в Йорданії і Об’єднаних Арабських Еміратах у рамках дій міжнародної коаліції під проводом США проти «Ісламської держави» в Іраці й Сирії і здійснили вже близько тисячі повітряних ударів по цілях ісламістів.

дата публікації: 02-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Павло Клімкін
Україна готова відмовитися від Мінських угод, якщо деякі європейські держави доб’ються зняття санкцій з росії в Раді Європи
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

«Мене вчора багато хто запитував, як буде Рада Європи діяти щодо санкцій проти рф. Я їм чесно сказав: якщо ви вчините так, як хочуть кілька країн, я того ж дня вийду і скажу, що, по-перше, «Мінська» у нас тепер немає, і, по-друге, його вбили не тільки в Москві, але і ви – послідовно», – заявив Павло Клімкін у Брюсселі.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: