Провідні вчені США закликали Трампа зберегти ядерну угоду з Іраном

Кількадесят провідних учених США закликали обраного майбутнього президента Дональда Трампа підтримати ядерну угоду з Іраном і назвали її тією твердинею, що має не допустити іранської програми ядерної зброї.

Як мовиться в їхньому листі, «ми закликаємо вас зберегти цю критично важливу для США стратегічну цінність».

Угода радикально зменшила небезпеку того, що Іран міг би несподівано виробити значні кількості збройових ядерних матеріалів, наголосили 37 співавторів листа, серед яких нобелівський лауреат, один зі співавторів водневої бомби, колишні наукові радники Білого дому і відомі вчені.

У перебігу виборчої кампанії Трамп називав багатосторонню ядерну угоду з Іраном «найгіршою з усіх угод, що були будь-коли укладені», й заявляв, що відмова від неї буде його «найпершим пріоритетом» у разі обрання.

За цією угодою, яку уклали 2015 року Іран, із одного боку, і шість провідних держав світу, серед них і США, з іншого, Іран різко обмежив свою ядерну програму до рівня, що виключає можливість створення ядерної зброї, в обмін на поступове скасування санкцій проти нього.

дата публікації: 02-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Війна продовжується
Поки Зеленський з Богданом допомагає Коломойському вкрасти у нас $2 млрд., у Дніпрі в лікарні Мечникова знову рятують тяжкопоранених українців
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У Дніпрі, в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, рятують двох тяжкопоранених бійців, доправлених санавіацією із зони бойових дій на Донбасі. Про це у середу розповів головний лікар лікарні Сергій Риженко.Військові отримали поранення в районі села Водяного на Донеччині, обидва у дуже тяжкому стані.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: