У Бразилії повідомили про не менш ніж 60 убитих під час тюремного бунту

У Бразилії повідомили, що не менш ніж 60 людей були вбиті під час тюремного бунту, що стався в неділю.

Як повідомив голова в’язничної адміністрації штату Амазонас Педру Флоренсіу, бунт відбувся в місті Манаусі, столиці цього штату.

Чільний представник силових структур штату Амазонас Сержіу Фонтіс, зі свого боку, додав, що число виявлених жертв може ще зрости, бо ще не всі обставини і масштаб бунту наразі з’ясовані.

За повідомленнями, бунт спричинили суперечки між бандами наркоторговців.

У Бразилії, де за ґратами перебуває понад 600 тисяч осіб, в’язничні бунти досить звичні. Правозахисники давно скаржаться на умови утримання у бразильських місцях позбавлення волі.

дата публікації: 02-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Війна продовжується
Поки Зеленський з Богданом допомагає Коломойському вкрасти у нас $2 млрд., у Дніпрі в лікарні Мечникова знову рятують тяжкопоранених українців
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У Дніпрі, в обласній клінічній лікарні імені Мечникова, рятують двох тяжкопоранених бійців, доправлених санавіацією із зони бойових дій на Донбасі. Про це у середу розповів головний лікар лікарні Сергій Риженко.Військові отримали поранення в районі села Водяного на Донеччині, обидва у дуже тяжкому стані.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: