Адвокати диктатора віктора януковича просять через суд заслухати його свідчення

Адвокати екс-президента Віктора Януковича просять через суд заслухати свідчення їхнього підзахисного.

Про це йдеться у повідомленні адвокатської компанії, що забезпечує захист Януковичу. Захист вимагає визнання протиправним “позбавлення Печерським судом Віктора Януковича права на правосуддя та права надати суду покази”.

“Ми подали позов 28 грудня 2016 року і сподіваємося, що рішенням Окружного адмінсуду Києва суд буде зобов’язаний виконати вимоги статей 55 та 129 Конституції України, ст. 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, Міжнародного пакту про громадянські і політичні права людини та допитати Віктора Януковича особисто”, – зазначив адвокат Віталій Сердюк.

За словами адвоката, “системні відмови” Печерського суду відібрати у Януковича пояснення за всіма висунутими йому підозрами і, зокрема, нещодавно з приводу державноі зради – “це грубе порушення особистого права людини на захист, що гарантоване низкою нормативно-правових актів та загроза винесення необґрунтованого вироку”.

“Будь-якому громадянину нашої держави Конституцією, КПК, Міжнародним пактом про громадянські і політичні права, Конвенцією про захист прав людини гарантоване право бути допитаним у справі, у якій висуваються обвинувачення”, – зазначив він.

“Печерським райсудом вже неодноразово ці гарантії порушувалися та моєму Клієнту безпідставно відмовлялося у наданні у судових процесах показань, без яких неможливо об’єктивно встановити істину”, – наголосив адвокат.

дата публікації: 03-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Потрійні громадянства ЗК-команди
THE GAME IS OVER! У Зеленського і його помічників виявлені російські та ізраїльські паспорти!
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Неназване джерело у виборчому штабі кандидата Зеленського повідомило репортерському об’єднанню “Міждержавна Група” сенсаційну інформацію. У ключових членів Зе-команди є громадянство інших держав, що є грубим порушушенням Конституції – Основного Закону України, а саме Статті 4:В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: