Найбагатші люди планети з початку року розбагатіли ще на $237 млрд

Найбагатші люди планети за версією Bloomberg з початку року розбагатіли на $237 млрд (5,7%), їхні сумарні статки сягнули $4,4 трлн. Про це свідчать дані Bloomberg Billionaires Index.

Видання зазначає, що вони виграли переважно за рахунок зміни політичного ландшафту, викликаної перемогою політиків-популістів у США і Європі, причому протягом року розмір їхніх статків неодноразово змінювався.

“В цілому, більшість клієнтів виграла від волатильності. 2016-й у підсумку став захоплюючим роком для ризикових активів. Це досить примітно, враховуючи, яким був початок року”, — повідомив директор з інвестицій відділу по обслуговуванню найзаможніших клієнтів Саймон Смайлс.

Перше місце за темпами зростання багатства зайняв Уоррен Баффет, чий капітал збільшився за рік на 19%, до $71,4 млрд. Це відбулося завдяки підвищенню вартості Berkshire Hathaway Inc. після перемоги Трампа на президентських виборах.

“2016 рік більше визначався новинами, ніж фундаментальними факторами”, — таку думку висловив Майкл Коул, президент Ascent Private Capital Management (управляє активами в розмірі $10 млрд). На його думку, ринками в даний час керує віра в те, що Трамп послабить регулювання ряду економічних сфер в США.

В індивідуальному заліку перше місце посів глава корпорації Microsoft Білл Гейтс — $91,5 млрд.

Раніше повідомлялося, що після перемоги Дональда Трампа на президентських виборах в США 500 найбільших багатіїв світу втратили близько $41 мільярд.

дата публікації: 03-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Коломойського в тюрму
Українці, не дамо злодію Коломойському знову вкрасти у нас гроші через повернення йому Приватбанку. Бєню в тюрму!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Міжнародний шахрай Коломойський, за яким полює ФБР, знову намагається обікрасти українців. Але ми, патріоти України, не дамо йому цього зробити. Зараз він сховав свій товстий і смердючий зад в Ізраїлі і шляхом підкупу маніпулює корумпованими українськими суддями. Пропонуємо надати йому можливість прилетіти в Україну, а тут закрити його в тюрмі назавжди і позбавити усього вкраденого! А акції Приватбанку розподілити між усіма громадянами України порівну, адже цей банк є державним, хай він стане дійсно НАРОДНИМ!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: