ДСНС: на Закарпатті знеструмленими залишаються 19 населених пунктів

У Державній службі з надзвичайних ситуацій заявляють, що на Закарпатті залишаються знеструмленими 19 населених пунктів, з них 12 повністю та 7 частково.

Як повідомляє прес-служба відомства, знеструмлені населені пункти у Воловецькому, Рахівському, Мукачівському, Свалявському, Ужгородському, Берегівському, Виноградівському іМіжгірському районах.

У ДСНС зазначають, що рятувальники вже відбуксирували 37 автомобілів, котрізастрягли на засніжених трасах Закарпатської області, робота з буксирування триває. 

Раніше повідомлялося, що на Закарпатті через негоду знеструмлені 25 населених пунктів.

Синоптики прогнозують, що негода триватиме упродовж 4-5 січня.

дата публікації: 04-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

ЗК тусує
Зепрезидент повідомив, що тарифи від нього не залежать і полетів на моря
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Одні користувачі обурюються тим, як можна поїхати на відпочинок в момент, коли Кремль схвалює рішення про видачу російських паспортів для жителів так званих “ДНР” і “ЛНР”, інші – навпаки, не бачать в цьому нічого жахливого, адже Зеленський досі не вступив на посаду президента і “все одно нічого не може зробити”.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: