Поліція: причини пожежі на заводі «Електрон» встановлюють, сума збитків – 50 мільйонів гривень

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі в будівлі колишнього заводу «Електрон» у Львові.

Як повідомляє прес-служба поліції Львівської області, кримінальне провадження відкрили за статтею «порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки». 

«Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце пригоди, встановила, що пожежа виникла 3 січня, близько 12:50, на другому поверсі п’ятиповерхової будівлі. Вогнем заподіяно збитки не лише власнику споруди, а й двом приватним підприємствам, які орендували там приміщення», – йдеться у повідомленні. 

За попередніми оцінками, сума збитків становить щонайменше 50 мільйонів гривень, додають у поліції. 

Наразі встановлюються причини загорання.

дата публікації: 04-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Коломойський і Зе
Коломойський за декілька днів вступив у близькі відносини з Павлом Фуксом, Арсеном Аваковим, Олександром Грановським і тричі з Юлією Тимошенко
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Коломойський, перебуваючи менше тижня в Україні, встиг: зустрітися і з трьома депутатами від групи «Відродження» в компанії з бізнесменом Павлом Фуксом, провести двогодинну зустріч на території Міністерства внутрішніх справ з міністром Арсеном Аваковим, побував кортеж Коломойського в гостях у впливового народного депутата Олександра Грановського та тричі приїхати додому до лідерки партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: