Поліція: причини пожежі на заводі «Електрон» встановлюють, сума збитків – 50 мільйонів гривень

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом пожежі в будівлі колишнього заводу «Електрон» у Львові.

Як повідомляє прес-служба поліції Львівської області, кримінальне провадження відкрили за статтею «порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки». 

«Слідчо-оперативна група, яка виїхала на місце пригоди, встановила, що пожежа виникла 3 січня, близько 12:50, на другому поверсі п’ятиповерхової будівлі. Вогнем заподіяно збитки не лише власнику споруди, а й двом приватним підприємствам, які орендували там приміщення», – йдеться у повідомленні. 

За попередніми оцінками, сума збитків становить щонайменше 50 мільйонів гривень, додають у поліції. 

Наразі встановлюються причини загорання.

дата публікації: 04-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Головний рабин України пропонує присвоїти митрополитові УГКЦ Андрею Шептицькому почесне звання «Праведника народів світу»
розділ: Важливі новини, Україна і українці, Усі новини

У зверненні головного рабина мовиться, що митрополит Андрей Шептицький керував операцією з порятунку більш ніж 150 єврейських дітей у роки Голокосту у Західній Україні. Він не тільки давав накази переховувати єврейських дітей у монастирях, але й забороняв їх хрестити, щоб зберегти їх для єврейського народу

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: