Уряд затвердив новий порядок призначення і виплати стипендій

Кабінет міністрів України затвердив новий порядок призначення та виплати стипендій, що передбачає можливість отримання академічної стипендії 40-45 відсотків студентів вищих навчальних закладів. Про це йдеться в повідомленні на сайті уряду.

«Постановою Кабінету міністрів від 28 грудня 2016 року номер 1050 встановлено, що академічні стипендії призначаються згідно з рейтингом успішності, який складається на підставі навчальних досягнень студента протягом останнього навчального семестру по кожному факультету, курсу, спеціальності. При цьому складова успішності у рейтингу складає не менше 90 відсотків рейтингового бала. Процедура визначення рейтингових балів визначається навчальним закладом», – інформують у Кабміні.

«Перед початком підведення підсумків кожного семестрового контролю вчена (педагогічна) рада відповідного навчального закладу з урахуванням видатків на стипендіальне забезпечення, затверджених навчальному закладу у встановленому порядку, визначає однаковий для всіх факультетів (відділень), курсів та спеціальностей (напрямів підготовки) ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія за результатами такого семестрового контролю», – йдеться у постанові. У документі уточнюють, що йдеться про 40-45 відсотків студентів.

Крім того, очікується, що стипендії студентів, які посядуть найвищі рейтингові позиції, зростуть на 45 відсотків.

За даними уряду, у державному бюджеті на 2017 рік фонд стипендій збільшено на понад півмільярда гривень – до майже 6 мільярдів гривень. 

дата публікації: 04-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Ernst&Young ПриватБанк
Аудиторська компанія Ernst&Young підтвердила: Коломойський і Боголюбов обікрали українців на 7.8 мільярда доларів
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

Всесвітньо відома аудиторська компанія Ernst&Young зазначила, що на кінець 2017 року банк визнавав заставне майно в сумі 5 мільярдів 610 мільйонів гривень в складі майна, що перейшло банку у власність як заставодержателя. Пізніше в 2018 році “ПриватБанк” скасував таке рішення і визнав кредит клієнту, що в результаті вплинуло на збільшення розміру кредитного портфеля.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: