Туреччина закликає Росію та Іран зупинити порушення перемир’я шиїтськими силами в Сирії

Туреччина 4 січня закликала Росію та Іран вплинути на угруповання «Хезболла» та інших шиїтських бойовиків у Сирії. Анкара звинувачує ці сили у неодноразових порушеннях домовленостей про припинення вогню, укладених минулого тижня.

Міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу попередив, що якщо порушення триватимуть, він ігноруватиме мирні переговори, які Росія, Іран і Туреччина організують 23 січня в столиці Казахстану Астані.

«Після припинення вогню ми знову бачимо порушення. Коли ми дивимося на тих, хто робить ці порушення, то це «Хезболла», переважно шиїтські групи й сили режиму», – цитує Чавушоглу державне інформаційне агентство Туреччини Anadolu.

«Якщо ми не зупинимо зростання кількості порушень, процес Астани може зазнати невдачі», – додав турецький міністр.

4 січня бої тривали в місцевості Ваді Барада поблизу Дамаска, ствердужють спостерігачі з організації «Сирійська обсерваторія з прав людини». Уряд Сирії звинувачує повстанців у цьому районі в саботажі на критичній інфраструктурі водопостачання. Сирійські опозиційні сили твердять, що повітряні нальоти пошкодили насосну станцію і звинуватили «Хезболлу» у блокуванні доступу для перевірки системи водопостачання.

дата публікації: 05-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Убивця Лозінський
До відома прибічників ЗК-команди: убивця Лозінський купив зняття судимості і йде в депутати
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Дніпровський районний суд міста Києва достроково зняв судимість з колишнього депутата Верховної Ради Віктора Лозінського, який був засуджений за вбивство жителя Кіровоградської області Валерія Олійника. За інформацією з достовірних джерел, Лозінський готується стати депутатом Верховної Ради України!!!!!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: