У Міноборони запевнили в готовності військ на фронті до погіршення погодних умов

Перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних сил України генерал-лейтенант Олександр Локота заявив, що на передовій готові до погіршення погодних умов.

За його словами, які наводить прес-служба Міністерства оборони, підрозділи, які виконують завдання в районі проведення антитерористичної операції, забезпечені паливом, дровами та вугіллям, також у достатній кількості є засоби обігріву.

«Для тих, хто в окопах, зима завжди є важким випробуванням. Але ми готувалися заздалегідь, тож зараз будь-які проблеми, що виникають, вирішуються оперативно», – запевнив, як мовиться в повідомленні, генерал.

Цими днями в Україні настає різке зниження температури.

дата публікації: 06-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Трамп проти Коломойського
На шахрая Коломойського заведено чергову кримінальну справу в США і Україні. Пане Зеленський, у вас дуже каламутні друзі…
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами Рудольфа Джуліані – особистого адвоката американського президента Дональда Трампа – написали заяву у правоохоронні органи України та США на Ігоря Коломойського

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: