У Македонії албанські партії вимагають офіційного статусу для своєї мови

Провідні етнічні албанські політичні партії Македонії вимагають більшої участі в політичних справах країни, зокрема, включення до конституції офіційного статусу для албанської мови

Три партії, які представляють албанську меншину, оголосили про свої вимоги під час переговорів щодо формування нового коаліційного уряду після грудневих парламентських виборів.

Владна консервативна партія ВМРО-DPMNE здобула 51 місце в парламенті, який складається зі 120 депутатів, цього не досить для самостійного формування уряду. Опозиційні соціал-демократи мають 49 місць.

Албанські партії кажуть, що розглядатимуть питання про приєднання до коаліційного уряду лише тоді, коли їхня мова матиме рівний захист із державною македонською.

Етнічні албанці складають близько чверті населення Македонії.

дата публікації: 07-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Коломойського в тюрму
Українці, не дамо злодію Коломойському знову вкрасти у нас гроші через повернення йому Приватбанку. Бєню в тюрму!
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Міжнародний шахрай Коломойський, за яким полює ФБР, знову намагається обікрасти українців. Але ми, патріоти України, не дамо йому цього зробити. Зараз він сховав свій товстий і смердючий зад в Ізраїлі і шляхом підкупу маніпулює корумпованими українськими суддями. Пропонуємо надати йому можливість прилетіти в Україну, а тут закрити його в тюрмі назавжди і позбавити усього вкраденого! А акції Приватбанку розподілити між усіма громадянами України порівну, адже цей банк є державним, хай він стане дійсно НАРОДНИМ!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: