У Сирії від вибуху біля кордону з Туреччиною загинули не менш ніж 20 людей – повідомлення

У Сирії внаслідок вибуху в контрольованому повстанцями місті Азаз біля кордону з Туреччиною загинули не менш ніж 20 людей, повідомило Сирійське бюро спостереження за правами людини, що працює в Лондоні і має інформаторів на місцях подій.

За повідомленням, жертви вибуху, влаштованого перед будівлею суду, – переважно цивільні.

Відповідальності за цей напад іще ніхто на себе не взяв. Повстанці звинувачують у ньому екстремістське угруповання «Ісламська держава», що, на їхню думку, влаштувало вибух замінованого авта.

Місто Азаз є твердинею «Вільної сирійської армії», підтримуваного Туреччиною союзу сирійських повстанських угруповань, які за підтримки Туреччини вибили з цього міста і довколишніх територій бойовиків «Ісламської держави».

дата публікації: 07-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Зе+Ко+Я+Бо
Андрій Богдан вважає незаконною люстрацію кривавого януковича і його команди
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Призначення Андрія Богдана головою Адміністрації президента України порушує два положення закону України «Про очищення влади». Винесення Указу всупереч Закону означає, що Зеленський нехтує Законами України і демонструє на весь світ нехлюйське ставлення до Верховенства права і українців

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: