У Сирії від вибуху біля кордону з Туреччиною загинули не менш ніж 20 людей – повідомлення

У Сирії внаслідок вибуху в контрольованому повстанцями місті Азаз біля кордону з Туреччиною загинули не менш ніж 20 людей, повідомило Сирійське бюро спостереження за правами людини, що працює в Лондоні і має інформаторів на місцях подій.

За повідомленням, жертви вибуху, влаштованого перед будівлею суду, – переважно цивільні.

Відповідальності за цей напад іще ніхто на себе не взяв. Повстанці звинувачують у ньому екстремістське угруповання «Ісламська держава», що, на їхню думку, влаштувало вибух замінованого авта.

Місто Азаз є твердинею «Вільної сирійської армії», підтримуваного Туреччиною союзу сирійських повстанських угруповань, які за підтримки Туреччини вибили з цього міста і довколишніх територій бойовиків «Ісламської держави».

дата публікації: 07-01-2017

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Потрійні громадянства ЗК-команди
THE GAME IS OVER! У Зеленського і його помічників виявлені російські та ізраїльські паспорти!
post: Важливі новини, Війна, Усі новини

Неназване джерело у виборчому штабі кандидата Зеленського повідомило репортерському об’єднанню “Міждержавна Група” сенсаційну інформацію. У ключових членів Зе-команди є громадянство інших держав, що є грубим порушушенням Конституції – Основного Закону України, а саме Статті 4:В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом.

Read more

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: