Біля лінії розмежування зник зв’язок із трьома українськими військовими – штаб

Штаб української воєнної операції повідомляє про зникнення поблизу лінії розмежування трьох військовослужбовців. Про це йдеться в повідомленні на сторінці прес-центру штабу у «Фейсбуці».

«8 січня 2017 року три військовослужбовці однієї з військових частин, що виконує завдання поблизу лінії розмежування, не повернулись до місця розташування підрозділу. Наразі з ними зв’язок відсутній», – поінформували у прес-центрі.

Інших деталей у штабі не наводять, лише зазначили, що обставини події з’ясовуються.

Увечері 8 січня штаб української воєнної операції повідомляв про майже три десятки обстрілів із боку бойовиків, зокрема – з забороненого Мінськими угодами озброєння. Проросійські угруповання, у свою чергу, звинувачують українську сторону у порушенні «режиму тиші». 

дата публікації: 08-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Путін в Лугандонії
Кривавий путін погрожує роздавати паспорти громадянам України, а Зеленський розважається на пляжі
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Рішення поїхати до Туреччини розкритикувала частина соратників чинного президента України Петра Порошенка. Зокрема, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у мережі, що Порошенко протягом останніх п’ятьох років мав лише кілька днів відпустки і не мав вихідних.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: