ДСНС: на Вінниччині ліквідували затор із кількох десятків вантажівок

Державна служба з надзвичайних ситуацій повідомляє про ліквідацію затору з 39 вантажних автомобілів у Гайсинському районі на Вінниччині.

За повідомленням рятувальників, затор утворився вранці через занос однієї з вантажівок. Упродовж дня автомобілі вдалося відбуксирувати.

Як інформують у ДСНС, увечері 9 січня в Одеській області знято обмеження руху вантажних, великогабаритних транспортних засобів на автошляху Одеса – Мелітополь – Новоазовськ. Загалом в області на автодорогах загального користування Одеса – Рені та Одеса – Кучурган залишається обмеженим рух усіх транспортних засобів.

Унаслідок негоди на Одещині залишаються знеструмленими 3 населені пункти. Працюють бригади обленерго.

У ДСНС також повідомили, що впродовж дня вдалося відновити проїзд на низці автошляхів Хмельницької та Миколаївської областей, де ситуація була складною.

Погіршення погодних умов в Україні зафіксовано з 6 січня. Окрім різкого зниження температури, у різних регіонах зафіксовано також різкі пориви вітру та сильні снігопади.

дата публікації: 09-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: