Меркель закликала прискорити депортацію біженців, яким відмовили

Канцлер Німеччини Анґела Меркель закликала працівників міграційних служб та інших органів, котрі працюють із біженцями, прискорити депортацію до країн походження тих шукачів притулку, яким відмовили у статусі біженця.

За її словами, ці працівники можуть швидше вирішувати, чи можуть конкретні шукачі притулку лишатися в Німеччині і чи досить безпечні країни їхнього походження для того, щоб повертати туди таких людей.

Вона також пообіцяла зробити повернення таких осіб «загальнонаціональним зусиллям».

При цьому Меркель наголосила, що ці зусилля матимуть успіх лише в разі, коли Німеччина буде з повагою вести переговори з країнами походження депортованих.

У неділю Німеччина погрозила припинити надання допомоги країнам, що відмовляються приймати назад прибульців із них, яких не визнали біженцями.

Питання про добровільні повернення чи примусові депортації шукачів притулку, яким відмовлено у статусі біженця, постало з новою силою після нападу на різдвяний ринок у Берліні 19 грудня, внаслідок якого загинули 12 людей. Підозрюваний нападник, громадянин Тунісу, як з’ясувалося, раніше отримав відмову в статусі біженця, але Туніс тоді відмовився визнати його громадянство і прийняти назад, бо той не мав потрібних документів.

дата публікації: 09-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Трамп проти Коломойського
На шахрая Коломойського заведено чергову кримінальну справу в США і Україні. Пане Зеленський, у вас дуже каламутні друзі…
розділ: Важливі новини, Світові новини, Усі новини

Громадяни США Ігор Фруман і Лев Парнас, які є клієнтами Рудольфа Джуліані – особистого адвоката американського президента Дональда Трампа – написали заяву у правоохоронні органи України та США на Ігоря Коломойського

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: