США засудили напад на військових у Єрусалимі

Державний департамент США засуджує напад на військових у Єрусалимі і закликає «не толерувати тероризм». Про це йдеться у заяві представника Держдепартаменту Марка Тонера.

«Немає ніякого виправдання для цього брутального і безглуздого нападу. Ми засуджуємо прославляння тероризму у цьому чи будь-якому іншому випадках і закликаємо зробити чітке і зрозуміле послання, що тероризм не можна толерувати», – зазначив він.

8 січня у Єрусалимі чоловік в’їхав на вантажівці у натовп ізраїльських військовослужбовців, унаслідок чого 4 людини загинули і ще 15 отримали поранення. Нападника вбили.

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньягу заявив, що, за даними ізраїльської влади, нападник – палестинець – був прихильником радикального угруповання «Ісламська держава». 

дата публікації: 09-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов зрадник
Як дегенерат Портнов служив Віктору Януковичу і допомагав йому обкрадати і вбивати українців, а тепер проситься до Зеленського
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Щодо ролі Андрія Портнова у цій справі, то Тимошенко ще задовго до оголошення вироку стверджувала: «Кілька годин тому у Януковича була «сходка», де були Хорошковський, Льовочкін, Портнов та Отрош (глава Печерського суду). Узгоджували мій вирок». А 28 липня 2011 року Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання щодо залученості Андрія Портнова у цей процес, сказала: «Йому безпосередньо доручено все це проводити», вкотре наголосивши, що завдання «засудити її» дав безпосередньо Віктор Янукович. Ось такий Андрій Брут-Портнов з Луганська.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Web Hosting

Підтримайте нас, будь ласка: