США засудили напад на військових у Єрусалимі

Державний департамент США засуджує напад на військових у Єрусалимі і закликає «не толерувати тероризм». Про це йдеться у заяві представника Держдепартаменту Марка Тонера.

«Немає ніякого виправдання для цього брутального і безглуздого нападу. Ми засуджуємо прославляння тероризму у цьому чи будь-якому іншому випадках і закликаємо зробити чітке і зрозуміле послання, що тероризм не можна толерувати», – зазначив він.

8 січня у Єрусалимі чоловік в’їхав на вантажівці у натовп ізраїльських військовослужбовців, унаслідок чого 4 людини загинули і ще 15 отримали поранення. Нападника вбили.

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньягу заявив, що, за даними ізраїльської влади, нападник – палестинець – був прихильником радикального угруповання «Ісламська держава». 

дата публікації: 09-01-2017

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
post: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

Read more

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: