США засудили напад на військових у Єрусалимі

Державний департамент США засуджує напад на військових у Єрусалимі і закликає «не толерувати тероризм». Про це йдеться у заяві представника Держдепартаменту Марка Тонера.

«Немає ніякого виправдання для цього брутального і безглуздого нападу. Ми засуджуємо прославляння тероризму у цьому чи будь-якому іншому випадках і закликаємо зробити чітке і зрозуміле послання, що тероризм не можна толерувати», – зазначив він.

8 січня у Єрусалимі чоловік в’їхав на вантажівці у натовп ізраїльських військовослужбовців, унаслідок чого 4 людини загинули і ще 15 отримали поранення. Нападника вбили.

Прем’єр-міністр Біньямін Нетаньягу заявив, що, за даними ізраїльської влади, нападник – палестинець – був прихильником радикального угруповання «Ісламська держава». 

дата публікації: 09-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Ловіть Осипову
У Києві вільно бродять і ведуть підривну діяльність ворожі кремлівські тв-пропагандони: Инна Осипова і Андрей Стеняхин
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

У мережі опублікували фотографії, на яких видно, як путінські пропагандони безперешкодно ведуть репортажі з української столиці. Українці звернулися до правоохоронних органів з проханням адекватно відреагувати на дану інформацію. Потрібно відловлювати!, у клітку, а потім обмінювати на українських полонених! – пишуть деякі з них.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: