У Чехії анонсували зустрічі Надії Савченко з парламентарями і громадськістю

Народний депутат України Надія Савченко (позафракційна) протягом свого візиту до Чехії цього тижня планує зустрітися з представниками неурядових організацій та депутатами парламенту, повідомив депутат Європейського парламенту від Чехії Павел Свобода, який запросив її до Праги.

Чеський політик зазначив в інтерв’ю чеському інформаційному агентству ČTK, що в Савченко з часів її полону в Росії серед чехів є багато прихильників. «Я знаю, що багато людей у Чехії виступили, щоб підтримати її», – сказав Свобода.

«Я також брав участь у протестному голодуванні за звільнення Савченко разом із моїми колегами з Європарламенту, де, власне, я і зустрів Надію», – розповів євродепутат.

За його словами, Савченко висловила бажання краще познайомитися з Прагою, де вона раніше провела кілька незапланованих годин, коли летіла до Брюсселя.

Свобода додав, що український депутат висловила зацікавленість зустрітися з низкою особистостей, однак їхні імена він не розкривав.

Член українського парламенту буде перебувати в Чехії з середи до п’ятниці. За ці три дні вона збирається зустрітися з представниками неурядових організацій, узяти участь у прес-конференції та поговорити з членами чеського парламенту.

Кілька чеських неурядових організацій, серед яких найвідоміша «Людина у скруті», надають гуманітарну допомогу потерпілим унаслідок російської агресії на частині українського Донбасу. Чехія також приймає на лікування українських військових, а на відпочинок – дітей із потерпілих регіонів України.

дата публікації: 09-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Бандюк ахметов купив зелених. Ми припиняємо платити йому за електроенергію!
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

У світі відбувається різке падіння цін на енергоресурси: нафту, газ і вугілля. Це потягнуло за собою зниження цін на електроенергію. І тільки в Україні навіть під час кризи, епідемії та карантину відбулося зростання ціни. Це саме те, що там довго та агресивно лобіювала компанія ДТЕК бандюка ахметова

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: