На Донбасі загинув один український військовий, поранені троє – штаб

Штаб української воєнної операції на Донбасі заявляє, що 10 січня в зоні бойових дій загинув один український військовий, двоє бійців були поранені, ще один травмований. Це сталося внаслідок 49 обстрілів з боку підтримуваних Росією бойовиків, ідеться в ранковому зведенні штабу АТО.

Обстріли відбулися на всіх оперативних напрямках, про застосування сепаратистами артилерії українські військові не повідомляють.

В угрупованні «ДНР» заявляють про обстріл українськими військовими околиць Горлівки та Донецька й навіть спробу прориву на заході окупованого обласного центру Донецької області.

В угрупованні «ЛНР» ще не було повідомлень про бойові дії впродовж минулої доби.

Згідно з домовленостями учасників Тристоронньої контактної групи, від 00:00 годин 24 грудня 2016 року на Донбасі мав діяти черговий режим припинення вогню з метою утримання сторін конфлікту від обстрілів на період новорічно-різдвяних свят. Проте сторони конфлікту звинувачують одна одну в порушенні режиму тиші.

дата публікації: 11-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Ernst&Young ПриватБанк
Аудиторська компанія Ernst&Young підтвердила: Коломойський і Боголюбов обікрали українців на 7.8 мільярда доларів
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

Всесвітньо відома аудиторська компанія Ernst&Young зазначила, що на кінець 2017 року банк визнавав заставне майно в сумі 5 мільярдів 610 мільйонів гривень в складі майна, що перейшло банку у власність як заставодержателя. Пізніше в 2018 році “ПриватБанк” скасував таке рішення і визнав кредит клієнту, що в результаті вплинуло на збільшення розміру кредитного портфеля.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: