До Польщі прибули військові і озброєння США для підтримки Східної Європи

До Польщі прибув новий військовий контингент США, що має на меті посилити підтримку безпеки країн Східної Європи в час агресивних дій Росії.

Близько трьох з половиною тисяч американських військовослужбовців із бойовою технікою й обладнанням в’їхали до Польщі з Німеччини, де вони перед тим розвантажилися з кораблів.

Контингент тимчасово розташується в польському містечку Жаґань, звідки пізніше роз’їдеться сімома країнами регіону.

Військових зустріли місцеві мешканці американськими прапорами й вітальними вигуками.

Директор польського відділення аналітичного центру «Німецький фонд Маршалла» Міхал Барановський назвав прибуття американських військ «сповненням мрії» й додав, що тепер присутність США буде не символічною, а матиме реальні бойові здатності

Росія натомість різко розкритикувала прибуття нових військ. Речник Кремля заявив, що ці дії «загрожують інтересам і безпеці» Росії.

У НАТО наполягають, що ці кроки мають суто оборонний характер.

Вони мають на меті додати впевненості східноєвропейським союзникам США в НАТО, що непокояться через агресивність Росії після окупації нею українського Криму й агресії на сході України.

Рішення розмістити ці війська США ухвалили ще 2014 року.

дата публікації: 12-01-2017

автор:


коментарі:

@Правда України

Головне

Ernst&Young ПриватБанк
Аудиторська компанія Ernst&Young підтвердила: Коломойський і Боголюбов обікрали українців на 7.8 мільярда доларів
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

Всесвітньо відома аудиторська компанія Ernst&Young зазначила, що на кінець 2017 року банк визнавав заставне майно в сумі 5 мільярдів 610 мільйонів гривень в складі майна, що перейшло банку у власність як заставодержателя. Пізніше в 2018 році “ПриватБанк” скасував таке рішення і визнав кредит клієнту, що в результаті вплинуло на збільшення розміру кредитного портфеля.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: