Міноборони спростовує інформацію про захоплення бойовиками українських військових біля Донецька

У Міністерстві оборони України спростовують інформацію про захоплення бойовиками українських військовослужбовців і техніки поблизу Донецька.

Як повідомляє прес-служба відомства, ця інформація є черговим «фейком російської пропаганди».

«У зв’язку з поширенням деякими інтернет-ЗМІ відеосюжету щодо нібито захоплення бойовиками військовослужбовців та військової техніки Збройних сил України поблизу Донецька заявляємо, що ця інформація не відповідає дійсності. Відео, опублікованому 10 січня на сайті одного з пропагандистських російських телеканалів як хроніка останніх подій на Донбасі, насправді майже два роки, у ньому йдеться про події в Дебальцеві», – йдеться в повідомленні.

У Міноборони зазначають, що мета оприлюднення старих відеокадрів –«підняти бойовий дух російсько-окупаційних військ на Донбасі». 

Конфлікт на Донбасітриває від квітня 2014 року. Україна і Захід звинувачують Росію у підтримці проросійських сепаратистів на Донбасі. Москва ці звинувачення відкидає, заявляючи, що на Донбасі немає російських військових, але є «добровольці».

Через агресію Росії проти України Захід запровадив низку санкцій проти Москви.

 

дата публікації: 13-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Андрій Богдан
Зеленський покарав юриста, бо той публічно заявив, що Андрій Богдан потрапляє під люстрацію
розділ: Важливі новини, Суспільство і влада, Усі новини

Зеленський виключив з міжнародної делегації, яка вирушить до Гааги, заступника міністра юстиції Сергія Пєтухова. Бо він публічно заявляв про те, що нинішній глава Адміністрації президента Андрій Богдан потрапляє під люстрацію, тобто незаконно займає посаду

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: