Американська компанія SpaceX вперше після аварії запустила ракету-носій Falcon 9

Приватна американська космічна компанія SpaceX повідомила про запуск своєї ракети Falcon 9, вперше з моменту аварії у вересні минулого року. Через 8 хвилин після запуску 14 січня перший ступінь ракети успішно приземлився на безпілотну платформу в Тихому океані.

Ракета стартувала з космодрому у штаті Каліфорнія. Раніше очікувалося, що запуск проведуть 9 січня, але його перенесли через сильний вітер і дощ. У компанії заявили, що намагалися вжити всіх необхідних заходів, щоб вереснева аварія не повторилася.

1 вересня 2016 року ракета Falcon 9 вибухнула на стартовому майданчику на мисі Канаверал під час перевірки двигунів на вогнестійкість і відтоді запуски не відбувались.

Компанія SpaceX є однією з двох приватних космічних компаній, що уклали контракти з NASA на доставку вантажів на Міжнародну космічну станцію. Використання багаторазових ракет Falcon 9 здешевлює запуск космічних апаратів.

 

дата публікації: 14-01-2017

автор:


коментарі:

Головне

Путін в Лугандонії
Кривавий путін погрожує роздавати паспорти громадянам України, а Зеленський розважається на пляжі
розділ: Важливі новини, Війна, Усі новини

Рішення поїхати до Туреччини розкритикувала частина соратників чинного президента України Петра Порошенка. Зокрема, перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко написала на своїй сторінці у мережі, що Порошенко протягом останніх п’ятьох років мав лише кілька днів відпустки і не мав вихідних.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: