В Афганістані звільнили співробітника Червоного Хреста, викраденого в грудні

Міжнародний комітет Червоного Хреста заявляє, що їхній іспанський співробітник, якого викрали на півночі Афганістану минулого місяця, був звільнений.

Хуан Карлос був викрадений 19 грудня 2016 року, коли працівники їхали з міста Мазарі-Шаріф в Кундуз.

Голова делегації МКЧХ в Афганістані Моніка Занареллі заявила у неділю, що Карлос «живий і здоровий» і тепер зі своєю командою перебуває в Кундузі.

«Його викрадення було страшним випробуванням для нього, а також для його родини, друзів і колег», – зазначають в організації.

МКЧХ не ідентифікували викрадачів і їхні мотиви.

В Афганістанізростає кількість випадків викрадення іноземних громадян. У серпні бойовики викрали двох професорів Американського університету Афганістану в Кабулі.

дата публікації: 15-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Так званий окружний адмінсуд
Прізвища так званих суддів і співробітників Окружного адміністративного суду Києва, які обікрали українців на мільярди доларів
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

Ці нікчеми живуть серед нас, дихають українським повітрям, їдять український хліб і знищують Українську Державу. Ми не визнаємо їх суддями і не визнаємо рішення цього так званого суду.
ГАНЬБА ВИРОДКАМ І ЯНИЧАРАМ!

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: