Керівник ЦРУ попереджає Трампа щодо «заяв і повідомлень в соцмережах»

Директор Центрального розвідувального управління США Джон Бреннан закликав обраного президентом США Дональда Трампа слідкувати, що він говорить і публікує в соціальних медіа, кажучи, що спонтанність не в інтересах національної безпеки.

Бреннан сказав, що «говорити і твіттити» є вибором для Трампа, який 20 січня вступає на посаду 45-го президента США. 

«Спонтанність – це не те, що захищає інтереси національної безпеки і таким чином, коли він говорить, або коли він реагує, просто переконайтеся, що він розуміє, які наслідки і вплив на США могли б бути», – сказав Бреннан в 15 січня інтерв’ю Fox News неділю.

Бреннан також попередив Трампа щодо Росії.

«Я не думаю, що у нього є повне розуміння російських можливостей, намірів і дій Росії», – сказав Бреннан.

У розсекреченій доповіді розвідки, опублікованій минулого тижня, зазначається, що президент Росії Володимир Путін розпорядився здійснити кампанію впливу на вибори США, яка мала збільшити шанси на перемогу Трампа. Москва заперечує ці звинувачення.Трамп і його прихильники також заперечували ці висновки. 

 

дата публікації: 15-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Портнов-Коломойський
Шахрай Коломойський забрехався: ні! ми з Портновим не дружимо, але… позавчора бачилися!!!
розділ: Бізнес, Важливі новини, Усі новини

В інтерв’ю програмі журналістських розслідувань, оприлюдненому в четвер, на питання журналістів, чи має А.Портнов якийсь стосунок до команди В.Зеленського, бізнесмен Коломойський відповів: “Ні, ніякого …. Як чорт від ладану”. Разом з тим бізнесмен зазначив, що сам він уже 20 років перебуває в добрих стосунках з А.Портновим, і додав, що остання зустріч з екс-заступником АП у нього відбулася за день до запису інтерв’ю.

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: