Полозов заявляє, що йому загрожують примусовим приводом в ФСБ для допиту по «справі Умерова»

Адвокат Микола Полозов заявляє, щойому погрожують примусовим приводом в ФСБ для допиту як свідка у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Про це Полозов сказав в відеокоментарі, який опублікував глава ЦВК Курултаю кримськотатарського народу Заїр Смедляєв на своїй сторінці Facebook.

За словами адвоката, 16 січня під час перерви у судовому засіданні у справі щодо Ахтема Чийгоза в суд прийшов слідчий ФСБ. 

«Вони знову спробували мені вручити повістку для виклику на допит як свідка у справі Ільмі Умерова. Я вкотре відмовився взяти цю повістку, мотивуючи своє рішення тим, що дії слідчого є незаконними. Допитувати адвоката щодо обставин, які йому стали відомі у зв’язку з наданням юридичної допомоги прямо заборонено законом. На це слідчий Скрипка заявив, що наслідки будуть виражені в примусовому приводі в ФСБ, складанні протоколу і допиті яксвідка у «справі Ільмі Умерова», – сказав Полозов.

За інформацією адвоката, наприкінці минулого року він подав апеляційну скаргу на постанову суду, який дозволив слідчому провести допит Полозова.

«Сьогодні я дізнався, що скарга ще не надійшла, рішення ще не вступило в законну силу, а значить, дії слідчого Скрипки абсолютно незаконні. Ці дії спрямовані на те, щоб видворити мене з Криму, і щоб я припинив надавати допомогу громадянам України, які перебувають під репресивним катком російської правоохоронної системи», – вважає Полозов.

У грудні минулого року підконтрольний Кремлеві Київський районний суд Сімферополя задовольнив звернення слідчого ФСБ про дозвіл викликати Полозова як свідка у справі Умерова. За російським законодавством, яке Москва нав’язала і в окупованому Криму, якщо адвокат стане свідком у справі свого підзахисного, це означатиме його усунення зі справи як захисника.

Полозова є захисником у низці справ проти кримських татар в Криму.

дата публікації: 16-01-2017
автор:


коментарі:

@Мережа Правди

Головне

Бандюк ахметов купив зелених. Ми припиняємо платити йому за електроенергію!
розділ: Важливі новини, Корупція, Усі новини

У світі відбувається різке падіння цін на енергоресурси: нафту, газ і вугілля. Це потягнуло за собою зниження цін на електроенергію. І тільки в Україні навіть під час кризи, епідемії та карантину відбулося зростання ціни. Це саме те, що там довго та агресивно лобіювала компанія ДТЕК бандюка ахметова

читати

Про видання

"Правда України" створена українцями і присвячена Україні та всім проблемам, які на жаль, зараз є в Україні. Кожен може опублікувати тут свої думки, статті, вірші, прозу, пісні, фото, відео.

Підтримайте нас, будь ласка: